KONST / Litografier / Färglitografi 16195303
*
nr 1619 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Följerätt
Utrop:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:41:19
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:49
*
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
Läs mer om Stefan W Igelström
nr 1619 5303
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Signerad, färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), daterad -89, bildmått: 28x36. Bladets mått: 38x48 cm, oramat löst blad
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Konstnär/Designer
Stefan W Igelström
Stefan W Igelström, svensk bildkonstnär, grafiker och skulptör född 1953 i Stora Skedvi i Dalarna.Läs mer om Stefan W Igelström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik hc-upplaga hors de commerce litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad stefan w igelström svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:49



